Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер Форм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1880 мм |
| Глубина | 325 мм |
| Длина | 700 мм |
| Габаритные размеры комода | |
| Глубина комода | 38.0 |
| Высота комода | 73.0 |
| Ширина комода | 80.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Будь який Колір |
| Колір | |
| Будь який Колір | Будь який Колір |
Информация для заказа
- Цена: 2 840 ₴















