Пуф Соната
Виробник: Еверест р. Запоріжжя
Розмір:
Ширина — 360 мм
Глибина — 300 мм
Висота — 450 мм
Вага: 8 кг
Цвет: Венге темний, Дуб санома.
Завжди в наявності!
Доставка по всій Україні!
Предоплпта 20% (охолодок під час отримання)
Розшарочка 0% — платите за товар частинами!


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴












