Відгуки про компанію Афина Мебель
- Маргарита Б.
- Ігор В.
- Микола Т.
Матеріал порадував качеством, були деякі нюанси під час зборки. Деякі отвори не підходили... втратив час під час збирання.
- Мария М.
- Наталія Ф.
- Олександра К.
- Лариса Р.
есть небольшие огрехи по сборке..но в целом позитивное впечатление..поразила оперативность...спасибо за товар...рекомендую обращайтесь!!!
- Антоніна К.
- Дар'я П.
рекомендую
дёшево и сердито - Василий Ш.
